Deelnemers Kunstmarkt 2016

Kunstenaars/Acts Woonplaats of Plaats
van optreden
Standnr. Website Kunstvorm
Akker v.d., Siep Emmeloord S57 geen website Aquarel/Acryl
Allersma, Nelleke Groningen R16 www.allersma.nl Bronzen Beelden
Altenburg, Sjoukje Wyckel S10 geen website Schilderen
Andela, Nelly Groningen R10 geen website Gemengde Techniek
Bakker, Janny Zuidwolde S28 geen website Gemengde Techniek
Bakker, Jaap Assen S33 geen website Aquarel
Beckers, Maria St. Maarten R03
www.mywayofart.vpweb.nl
Beelden
Beeldhouwcentrum  Koudum S31 www.beeldhouwcentrum.nl Beeldhouwen
Beemsterboer, Koos Hoogwoud R09 www.koos-beemsterboer.nl Schilderen
Beersma, Hanny Apeldoorn S17 geen website Abstracten
Berg v.d., Joop Schagen S03 www.joopvandenberg.nl Schilderen
Betten, Tineke Sneek S09 www.i-teken.nl Schilderen + "Schilderen met Tineke"
Blokhuys, Emmy
Deelnemer publieksprijs 2016
Nijmegen S20 www.emmyblokhuys.nl Brons& Glas

Boer de, Wim
Deelnemer publieksprijs 2016

Winsum S51 www.voorend56.nl Keramiek
Boersma, Doet Leeuwarden S60/61 www.doetboersma.nl Schilderen+
DEMONSTRATIE
Boersma, Immy Leeuwarden S29 www.potterie-immy.nl Keramiek
Boersma, Renske Sneek R51 geen website Keramiek
Box, Dik Haarlemmermeer   www.dikbox.nl Deelnemer 'Kunst in en boven het water'
Braak te, Paul Amersfoort S26 www.destrekenvanpaul.nl Portret schilderen
Braakman, Ed Idskenhuizen R48 www.edbraakman.exto.nl Schilderen
Brande van den, Inge Kolhorn S47 www.reflections-by-inge.com Fotografie
Brinke ten, Mirjam Utrechte S48 geen website Schilderen
Bron, Jantsje Hemelum S50 geen website Beelden & Fotografie
Bruinsma, Janny Scharnegoutum S21 www.fria.nl Gemengde Techniek/pentekening
Burghout, Iris Apeldoorn   www.irisburghout.nl Deelnemer 'Kunst in en boven het water'
Buuren van, Bas Amsterdam   http://www.van-buuren.net/bas/work/klompjekten/ Deelnemer 'Kunst in en boven het water'
Buuren van, Nicole Amstelveen   www.nicolevanbuuren.nl Deelnemer 'Kunst in en boven het water'
Carolus, Alco Balk R52 www.alcocarolus.nl Schilderen & Tekenen
Dam, Neeltje Hallum R33 www.neeltjedam.nl Schilderen
Dam van, Wija & Rini Dedemsvaart R08 www.snusterduster.nl Papiercollage
Dasselaar, Herman Geerdijk R01 www.hermandasselaar.nl Schilderen
Donker, Ineke Groningen R10 www.korau.nl Papierkunst
Dorff, Galerie Amede Nieuwkuijk S40 www.amede.nl Rakubeelden
Drogenbroek-Bangma, Geeske Woudsend S56 www.g-bangma.nl Textiele werkvorm
Dijk, Wypkje Alkmaar R25 www.atelierwypkje.nl Zijde Schilderen
Dijkstra-Wijnia, Anke Dokkum S23 www.ankesarte.nl Schilderen
Eggink, Netty Deventer R27 geen website Keramiek
Elmama Alphen a/d Rijn R05 www.elmama.nl Mix Media
Endendijk, Roel Groningen S25 www.roelendendijk.nl Schilderijen van Textiel
Ensing, Bart Culemborg   www.deverbeelding-online.nl Deelnemer 'Kunst in en boven het water'
Fekkes, Jentsje Koudum S05 www.singel19.nl Schilderen
Feijen, Ellen Drachten S27 www.evaschilderijen.nl Schilderen
Frederiks, Marian Krommenie S49 www.marianfrederiks.nl Schilderen
Galama, Michiel Bolsward S45 geen website Schilderen
Geka-Mozaïk Emmen R23 www.geka-mozaiek.nl Mozaïk
Hans Wijnbergen & band Terras Teernstrabrug
14.00 - 17.00 uur

 
S00   Muziek
Have ten, Bertus Sneek R42 geen website Schilderen
Hasz, Tity Balk R53 geen website kinderkamerkunst
Heide van der, Happy Sneek R29 www.hip-happy.nl Vilten
Hobma-de Boer M. Tytsjerk R17 geen website Kunst op eieren
Hobma, Mirjam Balk R17 www.wymdesign.nl Muurschilderen
Hoekman, Wilma Spijkenisse S12 www.studiosplendor.nl Fotografie
Huffelen van. Linda Schipborg R19 www.glasuniek.nl Glaskunst
Hultink, Geo Wanneperveen R61 www.deklosse.nl Pottenbakker
Jack Bottleneck & Johan Keus Terras Treemterplein
14.00 - 17.00 uur
R46   Muziek
Jacké, Mirthe Stadskanaal R21 www.mirthe.exto.nlhttp://www.mirthe.exto.nl Schilderen
Jong de, Elly Oudekerk a/d Amstel R02 www.ellydejongbeelden.nl Beelden
Deelnemer 'Kunst in en boven het water'
Jong de, Irma Huizen R35 www.atelierpicobella.nl Sieraden van Textiel
Jong de, Janny Oppenhuizen R54 www.driuwhout.nl Kunstobjecten
Jongejan, Hil en Jacques Hendrik Ido Ambacht S04 www.jongejankleikunst.nl Keramiek
Junior Marvel & Hi-Tombs Terras Meerweg
14.00 - 17.00 uur

 
S62   Muziek
Karthaus, Kristina Bitgummole S44 www.tikk-dagbesteding.nl Keramiek
Kees Romers & Band Terras Treemterplein
11.00 - 14.00 uur

 
R46   Muziek
Klaasse Bos, Elma Zeist S06 www.silverseven.nl Edelsmid
Klazema, Klaas Gorredijk S46 www.klaasklazema.exto.nl Schilderen
Kleurrijk Oudemirdum R58 www.boerderijkleurrijk.nl Kleurrijke Kunst
Knol, David Alkmaar R49 www.zilverpakhuis.nl Zilversmeden
Kompaan, Jannie Surhuisterveen S54 geen website Hout sculpturen
Koopmans-de Vos, Ankie De Blesse
Raadhuisstraat
R18 www.ankie-koopmansdevos.nl Portret tekenen
Deelnemer 'Kunst in en boven het water'
Kouwenhoven, Piet Bleiswijk R06 www.pietkouwenhoven.com Beelden en Wandvormen
Kuiper, Fokko Winschoten S52 www.cupikof.exto.nl Schilderen
Kuller, Arlet Leeuwarden R04+R04A www.prachtigmakke.nl Div. Kunstvormen
Kunstkring Gaasterland Pleintje RK kerk R12/R13 www.kunstkringgaasterland.nl Info stand & Kunstenaar 2016 verkiezing
Langerak, Gerrit St. Nicolaasga S41 geen website Schilderen
Lenis-Boersma, Maaike Joure R36 www.hemaai.mysites.nl Beelden/Figuratieven
Leun van der, Floor Workum   www.fjoer.nl Deelnemer 'Kunst in en boven het water'
Loon van, Herman Alkmaar S39 www.hermanvanloon.nl Materie Schilderen
Meer v.d.-de Jong, Sijke Joure R55 geen website Aquarel
Mei v.d., Monique St. Nicolaasga R28 www.moniquevandermei.nl Aquarel-Pop art
Merjenburgh, Christine Emmeloord R57 www.chris-keramiek.nl Keramiek
Mol, Erik Hurdegaryp R37 www.erik-mol.nl Grafiek & Objekten
Muller, Tini Dronten S16 www.tinimuller.exto.nl Titanium sieraden
Mus Atelier, Marjanke de Bruin Tiel S11 www.mus-atelier.nl Schilderen
Nieuwenhoven van, Marijke Zutphen S07 www.m-art.nl Schilderen
Noordam, Gerda Doopsgezinde kerk R35A www.gerdanoordam.nl Verhalen 
Nijzing, Gea
Deelnemer publieksprijs 2016
Emmeloord S24 www.geart.eu Kleibeelden
Pieters, Diety
Deelnemer publieksprijs 2016
Tytsjerk S38 www.dietypieters.nl Schilderen
Poll van der, Lies Lelystad R41 geen website Keramiek
Pomp-Looman, Geziena Assen R22 www.gezienapomplooman.nl Schilderen
Post, Ineke Hoogeveen R32 geen website Schilderen & Gedichten
Pranger, Jan Lemmer R15 www.arstorno.nl Houtkunst
Prins, Harry Dronten R24 www.dronthen.nl Schilderen
Procee, Henk
Deelnemer publieksprijs 2016
Leeuwarden S01 www.proceegalerie.nl Schilderen
Raateland, Sofie Groningen R40 www.glaskunst.sofieraateland.nl Glaskunst
Reijnst v.d. Grietje Joure S27 www.hetstaaterop.nl Schilderen
Ridderbusch, Jörg Oldenburg Dld. S08 www.ridderbusch.org Metaal Objecten
Riet v.d., Marie-Thérèse Lelystad R50 www.mtvanderriet.nl Schilderen, beelden
Ritman, Margôt De Wilgen R33 www.margotritman.nl Beelden
Roozendaal, Joke Wervershoof S30 www.roozendaalenswaan.nl Kunstzinnige verlichting
Schotanus, Griet Groningen S22 www.grietschotanus.nl Schilderen
Schotsman, Niels Leeuwarden R45 www.schotsmankeramiek.nl Keramiek
Schrieken, Carla
Deelnemer publieksprijs 2016
Goor R11 geen website Keramiek
Deelnemer 'Kunst in en boven het water'
Sido Martens, Jan de Vries & Annemieke Coenders Pastorietuin RK kerk
14.00 - 17.00 uur

 
R20   'Sleursessies'
Smoel Kunstwerkplaats Leeuwarden   www.smoel-kunstwerkplaats.nl Deelnemer 'Kunst in en boven het water'
Spoelstra, Wil Heiloo S19 www.wilspoelstra.nl Schilderen
Steehouwer, Elisabeth Leeuwarden R34 geen website Sieraden/edelsmid
Stegeman, Trees
Deelnemer publieksprijs 2016
Uffelte S18 www.treesstegeman.nl Keramiek
Stekhoven, Marja Den Haag R00 www.stekhoven.com Keramiek
Stelma, Anko Leeuwarden S58 www.eranart.nl Speksteen & Schilderen
Stelma, Erna Leeuwarden S58 www.eranart.nl Speksteen & Schilderen
Steijaert, Marielouise Tilburg S13 www.marielouises-kunst.nl Beelden & Schilderen
Stravers, Leo Almere Buiten R31 www.costra.nl Glaskunst
T-Events van Swinderenstraat S43   Hite hûn snacks
Theater Ravenstijn Straatact Loopact www.wijmakenmooiemomenten.nl 'Fanfare"
Traast, Marijke Vollenhove   www.emelatelier.nl Deelnemer 'Kunst in en boven het water'
Velde v.d., Wil Purmerend S14 www.mygardengallery.nl Beelden
Visser, Ellen Assen R22 www.aquarellen-online.nl Aquarel
Visser, Willem Schagen S02 www.fotosingel3.nl Fotografie & Poëzie
Vlugt v.d., Minny Suwald S37 www.goedsteengoed.nl Keramiek
Voorn, Ank Huizen R44 www.ankvoorn.nl Schilderen
Vos, Martien Wijk & Aalburg S15
 
www.korfinfo.nl Schilderen
Vries de, Amanda Balk R56 www.chiaroteksten.nl Poëzie
Vries de, Douwe Leeuwarden S34 geen website Etsen en lijsten
Vroege, Marcelle Hemelum R30 www.atelierdemaren.nl Schilderen
Werf van der, Antje Harlingen

R38

www.antjevanderwerfpursang.nl Schilderen
Wernink, Petra Harich R39 geen website Div. Kunstvormen
Westenbroek, Jos Assen S32 geen website Houtbewerking
Weij, Japke
Deelnemer publieksprijs 2016
Beetsterzwaag R14 www.japkeweij.nl Schilderen
Wiersma, Ruurdsje Lemmer S42 www.ruurdsjewiersma.nl Schilderen
Wilke, Iwan
Deelnemer publieksprijs 2016
Sneek S53 www.buten.org Schilderen
Wiwobo Nabij terras Treemterplein R47   Kinderworkshop
Willems, Herbert Haarlem BreahûsS55 www.herbertwillems.webs.com Schilderen
IJssalon Min12 van Swinderenstraat S35/S36   IJscarrousel
IJsseldijk, Peter Sint Maarten R60 www.art-point.me Art point
Zwaan, Jaap Beverwijk R59 www.jaapzwaan.nl Schilderen