Deelnemers Kunstmarkt 2015

Kunstenaars/Acts

Woonplaats

Standnr.

Website

Kunstvorm

Akker, Siep v.d.

Emmeloord

S39

geen website

Schilderen

Allersma, Nelleke

Groningen

S34

www.allersma.nl
www.allersma-bijoux.nl

Sieraden/Bronzen beelden

Altenburg, Sjoukje Wyckel S10 geen website Schilderen

Amede Galerie

Nieuwkuijk

S21

www.amede.nl  

Keramiek/Raku/Tuinbeelden

Andela, Annette

Balk

S52

www.annetteandela.com

Illustraties

Bakker, Janny Zuidwolde R54 geen website Schilderen
Band v.d., Leni Gouda S13 www.lenivandenband.nl Beelden

Barf, Wimmy

Roden

S11

www.wimmybarf.nl

Zijde Schilderijen & papierbatik

Beersma, Hanny

Apeldoorn

R24

geen website

Schilderen

Berg, Joop v.d.

Schagen

S07

www.joopvandenberg.nl

Schilderen

Betten, Tineke

Sneek

S46

www.i-teken.nl

Fantasie schilderen

Beusichem, Greetje Wyckel Breahûs   Ikonen

Blokhuys, Emmy

Nijmegen

S05

www.emmyblokhuys.nl

Bronzen beelden & Glas

BluesBusters

14.00-17.00 uur

Meerweg

www.thebluesbusters.nl

Muziek

Boer de, Wim

Winsum

S24

www.voorend56.nl

Keramiek

Boersma, Renske

Sneek

S38

geen website

Aardewerk

Braakman, Ed

Idskenhuizen

S37

geen website

Schilderen & objecten

Brinke ten, Mirjam Utrecht S44 geen website Schilderen

Broersma, G

Joure

R34

geen website

Decoupage

Bruinsma, Janny

Groningen

R50

geen website

Pentekeningen

Budding, Hans

Vianen

R27

www.buddingartambitions.nl

Beeldend Kunstenaar/Dichter

Busquet, Hansje

Oudemirdum

Oude Raadhuis R57

www.hansjebusquet.exto.nl

Schilderen

Carolus, Alco

Balk

S45

www.alcocarolus.nl

Beeldende Kunst

Clements, Cora

Scheveningen

S41

www.coraclements.nl

Schilderen & Sieraden

Commandeur, Wim

Den Velde

R26

www.draadhaantje.nl

Draadkunst

Dam van, Wija & Rini

Dedemsvaart

R29

www.snusterduster.nl

Papiercollages

Degenaar, Job   Pastorietuin RK kerk    

Deyzen van, Corry

Nijmegen

S19

www.textielcollages.com

Textiel schilderijen

Dörholt, Roman

Hoogersmilde

R01

geen website

Houtdraaikunst

Douma, Gerda

Leeuwarden

S23

www.gerdadouma.nl

Fijnschilderen

Drogenbroek-Bangma, Geeske v.

Woudsend

S35

www.g-bangma.nl

Textielkunst

Dupon, Geartsje

Mûnein

R30

www.keramiekatelierdupon.nl

Keramiek

Eggink, Netty Deventer R03 geen website Keramiek

Frederiks, Marian

Krommenie

S43

www.marianfrederiks.nl

Schilderen

Gardingen van, Anja

Soest

S09

www.beadsbybless.nl

Glaskunst

Gerbrich van Dekken

14.00-17.00 uur

Nabij Teernstrabrug

www.gerbrichvandekken.nl

Muziek

Geugies, Gea

Emmen

S25

geen website

Mozaïk

Golde van, Mart

Maastricht

S03

www.martvangolde.nl

Illustraties

Gurbe Douwstra

14.00-17.00 uur

Nabij Teernstrabrug

www.gurbedouwstra.nl

Muziek

Haarsma, J.

Dokkum

S27

geen website

Schilderen

Have ten, Bertus

Sneek

R05

geen website

Schilderen

Heide v.d., Rinkje it Heidenskip R57 geen website Fotografie
Hilarides Hein-Jaap   Pastorietuin RK kerk www.heinjaap.nl  
Hobma-de Boer, M Tytsjerk S42 geen website Kunst op eieren

Hoekman, Wilma

Spijkenisse

R06

www.studiosplendor.nl

Fotografie

Huisstede van, Annie

Amsterdam

S15

www.natuurlijk-keramiek.nl

Keramiek

Hutten, Tineke

Uelsen Dld.

S14

www.ateliertineke-online.com

Schilderen

Jacké, Mirthe Stadskanaal S17 www.mirthe.exto.nl Schilderen

JazzyPassion

14.00-17.00 uur

Nabij Treemterplein

www.jazzypassion.nl

Muziek

Jepma, Dirk 10.00-17.00 uur S28A www.houtsnijatelier.nl Beeldhouwen in hout
Jong de, Froukje Naarden R53 www.byfrouk.nl Beelden

Jong de, Irma

Huizen

R46

www.atelierpicobella.nl

Textiele vormgeving

Jonkers, Inge

Blesdijke

R42

www.ingejonkers.nl

Keramiek

Kaspers, Wiebe   Pastorietuin RK kerk    

Klaasse, Elma

Zeist

S40

www.silverseven.nl

Edelsmeden/sieraden

Kleurrijk zorgboerderij

Oudemirdum

S49

www.boerderijkleurrijk.nl

Goed doel 2015

Knol, David

Medemblik

S22

www.zilverpakhuis.nl

Zilversmid

Koopmans, Ankie De Blesse R25A www.ankie-koopmansdevos.nl Portrettekenen
Krol, Truus Willemsoord R28 geen website Schilderen

Kunstkring Gaasterland

Balk

R21

www.kunstkringgaasterland.nl

Info stand

Kuijvenhoven, Esther

IJsselmuiden

S16

www.estherkuijvenhoven.nl

Abstracten

Kuiper, Fokko

Winschoten

S02

www.cupikof.exto.nl

Schilderen

Lange, Ans de

Haaksbergen

R09

www.anssieraden.nl

Sieraden

Lekkere Trek   S36   Gezonde Snack
Lenis-Boersma, Maaike Joure R35 www.hemaai.mysites.nl Beelden/Schilderen
Lievense, Elly Capelle aan de IJssel S12A www.ellylievense.nl Schilderen

Luiyf, Ria

Alkmaar

R31

geen website

Maskers Papier Maché

Marcel Smit

14.00-17.00 uur

Nabij Teernstrabrug

www.marcelsmit.nu

Muziek

Meer v.d. Thea Gauw R57 www.theavandermeer.wix.com/galerij Schilderen
Meulen v.d., Janny Klarenbeek R55 geen website Schilderen
Meulen v.d., Jelly Groningen R56 geen website Schilderen

Mull Anna

Alkmaar

S33

www.anuka.nl

Tekeningen met tekst

Nieuwenhoven van, Marijke

Zutphen

R32

www.m-art.nl

Schilderen/Tekenen

Nijzing, Gea

Emmeloord

R41

www.geart.eu

Figuratieve beelden

Pensil de Groot

14.00-17.00 uur

Lopende act

 

Act

Pieters, Diety

Tytsjerk

S31

www.dietypieters.nl

Schilderen

Poll van der, Lies

Lelystad

R33

geen website

Keramiek

Pomp-Looman, Geziena Assen R43 www.gezienapomplooman.nl Schilderen
Postema, Geesien Opeinde S43A www.geesienpostema.nl Schilderen

Postma, Faye

Drachten

R40

www.fayepostma.nl

Digitale Kunst

Procee, Henk

Leeuwarden

R25

www.proceegalerie.nl

Schilderen

Rietberg, Johan

Balk

R22

geen website

Fotografie

Roozendaal, Joke

Wervershoof

S26

www.roozendaalenswaan.nl

Kunstzinnige verlichting

Salm, Leyla Brantgum R27A www.leylasalmdesign.com Beeldend en Toegepaste Kunst
Schellevis, Marsha   R51 www.wizz-art.nl Glaskunst

Schrieken, Carla

Goor

R10

geen website

Keramiek

Sido Martens & de Martino's

14.00-17.00 uur

Lopende act

www.sidomartens.nl

Muziek

Snakenborg, R.G.

Dronten

R07

www.farvetglass.nl

Glaskunst

Soundboxx

10.00-13.00 uur

Nabij Treemterplein

www.youtube.com/watch?v=AxV286te5hs

Muziek

Spoelstra, Wil

Heiloo

R39

www.wilspoelstra.nl

Schilderen

Staal, Carin

Emmeloord

R48

www.carinstaal.webs.com

Keramiek

Stamsnijder, Carla

Harbrinkhoek

R49

geen website

Schilderen

Steen van der, Jan Oudega SWF R52 geen website Schilderen

Stehouwer, Steven

Schoonhoven

S20

www.titaantovenaar.nl

Titaan werken

Stekhoven, Marja

Den Haag

S01

www.stekhoven.com

Keramiek

Stuut, Sigrid

Groningen

R50

www.sigridstuur.nl

Schilderen

Tiggelen van, Ria

Bunnik

R51

www.riavantiggelen.nl

Schilderen

Tillema, Dick

Emmeloord

R23

www.dicktillema.nl

Keramiek

Trigt, Marjon van

Amsterdam

S06

www.nojram.nl

Kunstig afval

Veer van der, Tryntsje

Burgum

R26A

www.binnentun.nl

Poëzie

Velde te, Liesbeth

Almere

R04

www.liesbethtevelde.nl

Textiele werkvorm

Velde van de, Wil

Purmerend

S08

www.mygardengallery.nl

Beeldhouwen

Vermeer, Jenny

Denekamp

R37

www.aaworkshops.nl

Vilten/Textiele werkvorm

Visser, Dick

Sneek

S47

www.atelierdickvisser.nl

Schilderen & objecten

Visser, Ellen

Assen

R43

www.aquarellen-online.nl

Aquarellen

Visser, Willem

Schagen

S04

www.fotosingel3.nl

Fotografie & poëzie

Voorn, Ank

Huizen

R44

geen website

Schilderen

Vos, Martien

Wijk & Aalburg

R47

www.korfinfo.nl

Schilderen

Vries de, Douwe Leeuwarden S48 geen website Etsen en lijstenmakerij
Vries de, M. Jistrum S18 geen website Schilderen

Vroege, Marcelle

Hemelum

R38

www.atelierdemaren.nl

Schilderen

Wereldwinkel

Balk

S28

www.gaasterlan.wereldwinkels.nl

Objecten Wereldwinkel

Werf van der, Antje Harlingen R36 www.antjevanderwerfpursang.nl Schilderen

Wernink, Petra

Harich

S50

geen website

Keramiek

Wesseling, Folkert   RK plein   R11    
Westerhof, Jan & Carina Balkbrug S01A   Bronzen Sculpturen

Wilke, Iwan

Sneek

S12

www.buten.org

Schilderen

Witte, Marjan Emmen S32 www.glaseiland.nl Glasfusing

WiWoBo

 

Treemterplein R45

 

Kinderworkshop

IJssalon Min 12

 

S29 + S30

 

 

Zwolle, Inge

Barchem

R08

www.ingezwolle.nl

Fijnschilderen